for gamers
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

تغییرات دو بازی cod4 ,call of duty 6

نويسندهپيام
Pc father
ناظم سایت
ناظم سایت
Pc father

تعداد پستها : 10
آدرس پستي : alin74@ymail.com

تغییرات دو بازی cod4 ,call of duty 6 Empty
پستعنوان: تغییرات دو بازی cod4 ,call of duty 6   تغییرات دو بازی cod4 ,call of duty 6 Emptyالجمعة يناير 22, 2010 2:15 am

همون طور که می دونید mw2 در حجم 3 دی وی دی (بعضی 4 دی وی دی ) وارد بازار شد

گرافیک این بازی نسبت به MW1 به نظر بهتر شده و جذابیتش هم نسبت به اون بالاتر رفته

اسلحه ا پیشرفته تر شدن و سلاح هایی مانند g3 توش نیست به نظر من این بازی رو دیگه بیش از حد تخیلی کردن چون توی MW1 همه ی سلاح ها رو شما
می تونستی توی خاور میانه پیدا کنید ولی بعضی چیز ها مانند بلند شدن هوا پیما از روی زمین بوسیله ی موتور ها ی موشکی عجیب نیست یا شاید هم می خوان با این کار ما رو بترسونن حالا بگذریم

موتور گرافیکی این دو بازی خیلی پر قدرت هست و همین طور بدلیل سبکب این بازی رو بهترین می کنه زیبایی این بازی ها توی آخراشون هست و جاهایی که شما توی جنگ رفقا ی واقعی تون رو می شناسید
مثلا توی MW کاپیتان پرایس دست شما رو می گیره هنگام افتادن از هلیکوپتر و توی دوش هم پرایس به همراه مک تاویش شما رو جانان یاری می کنن

واقعا این بازی شگفتی سازی من که منتظر نسخه ی7 این بازی هستم ولی متاسفانه دیگه INFINITY WARD درستش نمی کنه و داستانش COLD WAR خواهد بود جنگ سرد روسیه خوب چه می شه کرد منتظر این بازی می مونیم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://ali10129.blogsky.com

تغییرات دو بازی cod4 ,call of duty 6
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» کرک بازی call of duty
» Call of Duty
» علاقه مندان به بازی های کوچک بخوانند(نقد و بررسی بازی Ice Age 3)
» سیو بازی های Wii
» نقد بازی the saboteur